Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Spanyolországba az angol...

Thomas994 kérdése:

Spanyolországba az angol nyelv tudással boldogulnék?

Figyelt kérdés
Jelenleg Angliába élek de nagyon vonz spanyolország már jó párszor voltam de csak nyaralni, él kint valaki spanyolba?elég az angol tudás hozzá , hogy ki költözek?

2018. máj. 22. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Kozel 10 eve elek itt, es tapasztalatom szerint nem, nem eleg. Nagyon keves spanyol beszel angolul. Termeszetesen ha olyan szakmad van ami nagyon keresett, es vmi multinal talalsz munkat ahol egyaltalan nem kell a spanyol, akkor el leszel angollal. De! Ennek az eselye kicsi. Masik kerdes pedig hogy intezel ugyet, hogy mesz orvoshoz stb ha nem beszeled a spanyolt...

Facebookon van tobb csoport is spanyolorszagi vagy ide keszulo magyaroknak, ahol kb hetente van ilyen kerdes, rengeteg valaszt talalsz ott is itt eloktol, javaslom lepj be parba es nezegesd a regebbi kerdeseket. Erdemes megfogadni a tanacsokat.

2018. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kerestem..nem találtam, milyen néven találom meg öket facen?:))
2018. máj. 22. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig sok van :)

Vannak regionkent is, barcelonai magyarok, meg talan magyarok Cataluñaban is, van mallorcai magyarok, magyarok a costa del solon, lehet vmrlyiknek nem pont igy van a neve de rengeteget lattam amiknek en sem vagyok tagja. Aztan van magyarok spanyolorszagban, meg azt hiszem madridi magyarok de annak van vmi mas neve, talan hungarito. Szoval lehet szemezgetni ezekbol :)

2018. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm :)) keresgélek köztük.
2018. máj. 22. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!