Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találkozhatnék Adam...

Hogy találkozhatnék Adam Lambertel? F. O. N. T. O. S (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Imádom Adam-et. De barátnőm még nálam is jobban imádja. Nem tudja kiverni a fejéből és állandóan arról beszél, hogy találkozni akar vele. Ilyet még soha sem csinált. Nem tudom, hogy lesz-e koncertje Magyarországon, de azon sem igazán tudnánk vele beszélni. Főleg nem hármasban. Lécci segítsetek nagyon fontos!!

Köszi előre is a válaszokat.. :))


2010. jún. 15. 09:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy ti találkozni fogtok vele. Szokjatok hozzá a gondolathoz. Amúgy is, ha találkozol vele sem tudsz majd beszélni vele, Gondolom még kis tini vagy és nem igazán tudsz angolul. Nyugi, nemsokűára kinövöd ezt a korszakot:)
2010. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
úgy hallottam adam lambert b*zi..már bocs..az im-be olvastam
2010. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hm.. óvodás korom óta tanulok angolul és lehet, hogy még csak 8os vagyok de már van egy alapfokú nyelvvizsgám szóval a beszéddel nem lenne semmi gond. Am meg tudom, hogy meleg de 15 évesen szerintem te sem akarnál egy 28 éves pasit.. aki meleg. csak szeretnénk vele beszélni.. meg autógrammot kérni.. ennyi..
2010. jún. 15. 10:32
 4/17 anonim ***** válasza:

Az alapfokú nyelvvizsgával nem sokra mennél, nagyon bőbeszédű és mély kommunikáció nem lenne a tiétek, az tuti.

Menj el Amerikába vagy oda, ahol lakik ez a pasi és cövekelj le a háza eléXD Mást nem tudokXD

Ez csak egy múló, kamaszkori szeszély...

2010. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

szia! én 4 évig amerikában éltem és azt mondhatom sok sztárral találkoztam. de én is annyit tudok csak mondani h irj neki levelet a rajongoi levélre a kislányom irt és még válaszolt is neki (cim:Adam Lambert c/o American Idol

CBS Television City

7800 Beverly Blvd., Suite 251

Los Angeles, CA 90036) nos hát sok sikert és szerintem reménykedjen a barátnőd mert amit szeretne azért tegyen és bármi valóra válhat'!!!

2010. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

IMÁDLAK.. Köszi szépen.. már mindenhol kerestem..

Óó.. egy isten vagy..

Köszikee

:))

2010. jún. 17. 08:20
 7/17 A kérdező kommentje:
Am kislányod mit írt a levélbe ha szabad megkérdezni, mert nem tudok, hogy hozzá kezdeni..
2010. jún. 17. 08:32
 8/17 anonim válasza:

szia ujra a lányom még nm tul profi angolban ezért kellett neki egy kis segitség a levél kábé igy szolt:Hi, My name is ... GREAT I AM I wonder can sing very well and congratulated the second Place in the American Idol. I LIVE ... and I hope that one day you'd come here as well. I love you! Please write BACK! Hugs and love ...JELENTÉSE:SZIA AZ ÉN NEVEM ... NAGY CSODÁLOD VAGYOK NAGYON JOL TUDSZ ÉNEKELNI ÉS GRATULÁLOK A 2. HELYÉRT AZ AMERICA IDOLBAN . ÉN ...ÉLEK ÉS NAGYON REMÉLEM HOGY EGYSZER IDE IS ELJÖSSZ .IMÁDLAK!!! KÉRLEK IRJ VISSZA!!! SOK PUSZI...



REMÉLEM NEKED IS VISSZA IR BÁR EZ MÁR RÉGEBBEN VOLT ÉS BIZTOS ELFOGLALT DE NM BAJ PROBA SZERENCSE!! SZIA

2010. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Fúú én is remélem.. és ha kérdéseket teszek fel akkor arra is válaszol szerinted? Mert én két dologra nagyon kíváncsi lennék, de anyum azt mondta, hogy csak ilyen felvett emberek válaszolnak.

De remélem nem így van.

És am mit írt vissza?

2010. jún. 18. 18:38
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja igen és kell küldeni ilyen válasz borítékot megcímezve és felbélyegezve??
2010. jún. 19. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!