Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valahogy "találkozhatnék "...

Valahogy "találkozhatnék " álmomban egy nemrég elveszített rokonommal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

:(

Fogsz.

2009. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Fogsz. Én is szoktam álmodni egy elvesztett rokonommal.
2009. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én nekem halt már meg rokonom de sosem álmodtam vele :/
2009. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az 1. válaszoló úgy értette, hogy majd abban az álmodban fogsz, amelyikből már sosem ébredsz fel.

(Habár személy szerint én nem hiszek ebben.)

Sajnos nem mi irányítjuk, hogy mit álmodjunk...elalvás előtt mindig arra gondolok, amivel álmodni szeretnék, de csak nagyonnagyon ritkán jön össze. :) :(:(

2009. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm is elvesztette egy számára nagyon fontos embert, és folyton várta hogy álmába találkozzon vele beszéljen, aztán ezt szépen elfelejtette, és egyszer álmodta azzal az emberrel és mindent elmesélt neki, úgy mint régen.
2009. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lehetséges, ha szerencsés vagy és elég stabil mentálisan akkor fogsz. Az egyik osztálytársammal történt ilyen. Még pár éve volt egy álma ahol az ő dédapjával találkozott. A dédapja már évekkel ezelőtt meghalt és ő rátalált álmában. A legnagyobb csoda az egészben az, hogy ő még soha nem látta a dédapját se fotón, se valósan de álmában igen. Másnap előkeresett egy fotót róla és ugyanúgy nézett ki mint az álomban. Szóval nincs kizárva.
2009. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!