Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találkozhatnék vele...

Hogyan találkozhatnék vele ismételten?

Figyelt kérdés
Szervusztok.Én még igazából sosem tettem fel itt kérdést,barátnőm mesélte,hogy itt talán választ kapnék a kérdésemre,hát nem tudom..majd meglátjuk.Én egy Budapesti 19 éves lány vagyok és kb. 1 hónappal ezelőtt az Escadaval volt egy divatbemutatónk ,az új őszi kollekciót mutattuk be.Mikor a kifutóra érkeztem,láttam,hogy a VIP-ba ült egy manapság eléggé neves "celeb",amit eléggé sok férfi utál és a tini lányok körébe eléggé népszerű.Utána volt egy buli,ahol odajött hozzám,beszélgettünk.. intelligensebb ,mint hittem.Utána elkérte a telefonszámomat,de nem adom meg idegen embereknek még ha híres,akkor sem.Utána megkaptam az övét.Azóta sem keresem, a telefonszám nincs meg,a konckertjeire tuti nem megyek el(nem az én műfajom),facebookon is írtam(nem válaszolt).Én nem szeretnék tőle semmit,de jó lenne megint beszélgetni vele,mer eléggé intelligens.Mit tanácsoltok,hol próbálkozzak?
2011. szept. 19. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
rajongói honlapon.sztem.:)
2011. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem SP vagy Flour Tomi?:)
2011. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SP pont nem néz ki intelligensnek. Amúgy, mozgass meg minden követ, és írj neki ahol csak tudsz, de írd le, hogy te vagy az a valaki.. Aztán kitudja, hátha teljesen randomba találkoztok. Vagy egy koncertje végére odamész és ott akkor...
2011. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!