Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes megnézni ezt az animét? ↓

Érdemes megnézni ezt az animét? ↓

Figyelt kérdés

Curticle Tantei Inaba

Miről szól? van benne szerelem? jó a vége?



#anime #Otaku #Curticle Tantei Inaba #Érdmes-e megnézni?
2018. máj. 23. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Esztelen paródia, de annak ez egyik legjobb, agyrohasztásra. Ha bírod az ilyesmit. Még akkor is megér egy próbát ha nem.


Nem romantikus.

(Action, Mystery, Comedy, Supernatural, Shounen)

2018. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom lehet hogy egyeseknek nem tetszett de nekem tetszett maga az anime és itt a rövid történet az AnimeAddicts-ról:

Egy olyan világot élünk, ahol a rendőrség mesterségesen létrehozott félig ember, félig farkas lényeket használ munkája megkönnyebbítésére, melyeket vérfarkasoknak vagy titkos dobermannoknak is nevezhetünk. Egy ilyen kutya lenne történetünk főszereplője is, Inaba Hiroshi, aki világszerte ismert híres hajfétiséről és kiváló magánnyomozói teljesítményéről. Főszereplőnk mellé társul két asszisztense: a transzvesztita-szadista Yuuta, a macskamániás Kei; és partnere, a terminátor testtel megáldott, rajongó apuka, Ogi felügyelő is. Az eddig mindig sikeresen véget érő nyomozó munkájukat - amiről Inaba a fentebb említett hírnevét szerezte - felborította az olasz maffia vezérének Japánba való érkezése, Don Valentinóé. Ám Don Valentino valamiben nagyon is különbözik a megszokott maffiavezérektől: abban, hogy a szó szoros értelmében ő egy pénzéhes kecske, aki csupán azért utazott el Japánig, mert elmondása szerint a jennél nincsen ízletesebb pénznem. Azért a kecskét se írhatjuk le ennyivel, hiszen ott van neki Lorenzo, az asszisztense, aki hagyományos japán ruhákat visel és zsákot hord a fején, Gabriella, a Valentino család idegbeteg bérgyilkosnője és Noah a 14 éves zseni, aki Don bármely őrült téveszméjét képes megalkotni. Később csatlakozik hozzájuk egy Noah nevű szervezet, amelynek célja a rendőrség elpusztítása. Ebbe a szervezetbe tartozik Haruka (Hiroshi öccse) és segédei: Natsuki és Yataro.

2018. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Valahogy úgy, ahogy az első mondja. Én szeretem a paródiákat, vígjátékokat, de mégis négy részig bírtam, mert számomra unalmassá vált. Nincs benne szerelem.

Ettől függetlenül még neked természetesen bejöhet. (:

2018. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat ment a zöld like^^
2018. máj. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!