Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyámmal?

Mit csináljak az anyámmal?

Figyelt kérdés

Szigorú nem enged meg semmit.

És most kaptam egy egyest,amit nem írnak be a naplóba,ha újra írom.

De ez őt nem érdekli.

Miért szól bele az életembe?

Mit csináljak,hogy csak akkor törődjön velem,ha kérem e véleményét?

És tökéletességet vár tőlem,szerinte persze nem.

Független akarok lenni.

Alig várom,hogy 18 legyek.

De azt mondta,hogy 18 évesen sem csinálhatom akárnit,csak ha eltartom magam.

16/L



2018. máj. 24. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Azért szól bele az életedbe, mert az anyád, ő nevel mióta megszülettél, ő tart el és ő is felelős érted. Te megy egy 16 éves gyereklány vagy.


Igen, az a dolgod, hogy tanulj és kijavítsd az egyest.


Független majd akkor leszel, ha magadat tartod el. Az nem fog menni addig, amíg semmiféle piacképes végzettséged nincs, amit csak tanulással érhetsz el, tehát: a céljaidhoz anyád módszerével vezet az út.


Egyéb kérdés?

2018. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos anyukádnak igaza van. Majd ha te is olyan idős leszel, - hogy hasonló korú gyereked lessz, mint most te - akkor majd meg fogod érteni, hogy jót akart neked. Még ha most nem is így látod.


Ha nem akarsz "selejt" lenni, akkor sajnos tanulnod kell, lehetőség szerint minél jobban, mert az kifizetődő a jövődre nézve, persze ehhez illem is kell, viselkedni is tudni kell.

2018. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak,hogy csak akkor törődjön velem,ha kérem e véleményét?"


Akkor meg azért panaszkodnál, hogy anyád elhanyagol, nem törődik veled.


Független meg akkor leszel, ha már nem a szüleidnek kell eltartani és elköltözöl otthonról.

2018. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden hotelben a tulaj írja a házirendet.

A MamaHotelben is.

.

"Miért szól bele az életembe?"

A nevelés nem 'beleszólás'!

Különben is, egyedül még életképtelen lennél, lakás, kaja, fűtés, villany - valamiért valamit!

2018. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd, öleld át, és mondd is el neki, hogy mennyire szereted. Amíg megteheted.
2018. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ő hordott a szíve alatt, aztánátvészelte a csecsemőkor minden nyűgét, és oviba járatott, általánosban is végigizgult mindent, még van néhány év, amíg veled lehet.


én is voltam 16 éves, de én betartottam, amit kértek..aztán tizennyolc évesen tipli.

2018. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen ez rendebe van,én szeretnék is tanulni.

Kedves utolsó igazad van,de ő akart gyereket,nem én akartam megszületni.

Arról nem tehetek,hogy neki ez volt az elképzelése.

Más a korosztályomba dohányzik meg megbukik ő meg azzal jön,hogy nem az a mérce!

2018. máj. 24. 17:02
 8/12 anonim ***** válasza:

"Más a korosztályomba dohányzik meg megbukik ő meg azzal jön,hogy nem az a mérce!"

Lehet rosszul esik neked, de nem te vagy jobb náluk, hanem ők rosszabbak nálad.

Az az átlag alatti, aki iszik, dohányzik, nem tanul, nem pedig feletti az, aki ezt nem teszi.

.

"Mit csináljak,hogy csak akkor törődjön velem,ha kérem e véleményét?"

Meggyőzöd magad, hogy úgy a lehető legjobb, ahogy te csinálod, ha viszont mégsem, akkor majd megkérded, mit kellett volna tenned? Akkor a lehetőség elmúlt már, késő.

.

"Független akarok lenni."

Szeretnél, mint bárki más.

Milyen függetlenségre gondolsz?

Lakhatást, az azzal járó ellátást kapod, közben azt csinálsz, amit akarsz?

Független akkor leszel, amikor lesz lakásod (ha nem más, mint albi), ezen felül el tudod tartani és el is tartod magad.

Úgye tudod, ez nem a 18-ik szülinapod utáni napon valósul meg.

.

Ahogy előttem szóló írta: öleld át anyádat és köszönjed meg neki, hogy gondoskodásával elérted a tini-lázadó kort!

2018. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülj hogy nem egy idiótának akar felnevelni aki 8 osztállyal esne be a munkaerőpacra. Aztán csak abban lenne reményed hogy jól nézz ki hátha eltart majd valami vén f..z!
2018. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze igen,de túl sokat vár el.

És nem enged bulizni sem meg semmi.

Moziba sem mehetek csak olyan barátokkal akiket ő ismer.

Meg van egy barátnőm akit nem kedvel,de én voltam a hülye,minek mesélek neki mindig a suliról?

Ezentúl nem fogok.

2018. máj. 24. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!