Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyámmal? (Kapcsolat)

Mit tegyek anyámmal? (Kapcsolat)

Figyelt kérdés

Már annyira f*** kivan azzal, hogy folyamatosan új csávói vannak... mindig megpróbálja másokkal... 15 éves fiú vagyok, k*****a nincs nyugodt életem ez mellett...

anyám depizik, amikor mondom, hogy ne csináljon semmi hülyeséget, rázza a vállát, olyanokat mond, hogy kinek hiányoznék, ha eltűnnék, meg minden izé... van egy 21 éves csávó, anyám 44, össze akarnak jönni... én rohadtul ellenzem, mert van egy 23 éves nővérem, aki gondolom mennyire átlátná a helyzetet, ha a véleményét kérné anyám... mivel a tesóm nem lakik itthon, így nekem kell valahogy beszélnem muterral, hogy ne depressziózzon már ezek a rohadt tapló kib****** g***k miatt!

Elnézést a sok káromkodásért, de már nagyon unom, hogy így kell felnőnöm... anyám és én közti kapcsolatot ezek a bunkó paraszt csövesek rontják meg... mert én elmondom anyámnak a véleményemet...

Mit tegyek?

Kérlek segítsetek, mert már teljesen készen vagyok lelkileg....


2017. máj. 4. 21:19
 1/2 anonim válasza:
Költözz el, nálunk is hasonló a helyzet :/
2017. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

:((


Esetleg nem tudsz neki programot szervezni? Nem renszeresen, hanem egyszer ketszer elmehetnetek a kozelbe valahova.Vagy valamivel meglepni esetleg?

Az a baj ezzel h ezt neki kell latnia es tudatositania magaban h ez igy nem jo.

2017. máj. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!