Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell beírni a mobrog...

Lőrinc13 kérdése:

Hogyan kell beírni a mobrog regisztráciojánál az irányító számot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megpróbáltam regisztrálni a mobrog-ra de az irányítószámnál kifogott rajtam! A mobrog oldalán találtam infot de ott sem íra milyen formátumban kell be írni. Előre is köszi a segg ítséget.

2018. máj. 24. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi a gond? Beírod a településed irányítószámát, ami 4 számból áll, és kész.
2018. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Beírtam több féle modon és sehogysem fogadja el!

Hiába írom csak az irányítószámot magában vagy ország nével esetleg utca és házszámmal mindig azt írja ki mikor rányomok a regisztrációra hogy adjon meg egy érvényes irányítószámot! Ráadásul ami van sor abba kell Esetleg nem lehet magyarországi címmel regisztrálni?

2018. máj. 29. 17:45
 3/5 A kérdező kommentje:

Holl lehet itt szerkeszteni az üzenetem???

Ah mindegy folytatom!

Szóval a meg adott soba kell be írni és nem lehet többet írni a só hosszúságánál! Vagy ügye elöbbi üzenetemben írtam! Hogy nem lehet magyar országi címmel regisztrálni??? Amit nem hiszek mert a google play-ban az alkalmazás alatti hozzászólásokban magyarok is vanbak bőséggel akik etek szerint sikeresen regisztráltak!

2018. máj. 29. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A "magyar országot" így adtad meg? Lehet az a baj :)
2018. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam pár érvényes irányítószámot, elfogadta. A nem valós irányítószámokat tényleg nem fogadja el. Ettől függetlenül előfordulhat, hogy a te településed irányítószámával valamiért bajban van, bár kétlem, de ki tudja.

Írsz nekik, aztán majd hátha lesz valami az ügyben. Vagy regisztrálsz egy másik számmal. Bár mire kifizetnek, szerintem 2x megszűnik az oldal, de majd meglátjuk.


Az irányítószám 4 számjegy még mindig, semmi mást nem kell írni, csak 4 gyönyörű számjegyet.

2018. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!