Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tb kiskönyv hiánya, baj lehet?

Kérdezi kérdése:

Tb kiskönyv hiánya, baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, dolgoztam vidéken majd nem 1évet. Az akkori ottani barátom miatt de vele időközben szakítottunk tehát visszaköltöztem pestre. Az előző munkahelyen mikor leszámoltam megkaptam minden papírt, kivétel a tb kiskönyvet.. Szóval most találtam munkát és feltüntették, h azt vigyem be szerződés kötésre de nekem úgye nincs meg, mivel nem adta ki. Félek, h nem is lesz meg mert abba a boltba nagyon gyakran váltották az eladókat. Lehet, hovy emiatt nem kapom meg a munkát?


Köszi a válaszokat.



2018. máj. 24. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondod h nem kaptad meg, kerested őket de semmi. Ennyi. Ezen nem fog múlni. Az új munkahelyed meg majd állít ki egy újat, nem a rėgit fogja folytatni.
2018. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Kiállítanak újat és a mostanit már abba vezetik, de a régieket nem tudják átvezetni bele mert azt nem ismerik. Telefonálj nekik hogy küldjék el postán a kiskönyvet.
2018. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!