Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi is ez gyakorin?

Tulajdonképpen mi is ez gyakorin?

Figyelt kérdés
Ha valaki már elolvasta hogy miről is van szó és mi ez a megváltozott adatvédelmi fityfiritty itt gyakorin,illetve hogy mibe is kell beleegyezni az lenne olyan kedves és elmondaná nekem dióhéjban? Köszönöm!! Őszinte leszek valahogy nincs energiám,kapacitásom elolvasni...már vagy 3x kezdtem neki de...kevés vagyok :D

2018. máj. 25. 21:04
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
A regisztrációkor megadott e-mail címedet, felhasználónevedet (ami nekem, mint látod, Koplárovics Béci), az bejelentkezéshez használt IP-címedet tárolják, kezelik bizonyos ideig, bizonyos okokból (például hogy újra be tudj lépni, vagy ha valami csúnyaságot csinálsz, akkor a nyomon követhetőség érdekében). Az egész az "új" adatvédelmi irányelv (GDPR) törelmi időszakának mai lejárta miatt kell.
2018. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2018. máj. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!