Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van a gyakorin...

Mi értelme van a gyakorin megkérdezni vagy megválaszolni bármit is, ha a kérdésre adott normális válaszokat lepontozzák, az egy szavas, vagy idióta válaszokra 100%-ot nyomnak?

Figyelt kérdés

Úgy látom eltűnnek a komoly válaszolók este, és az idióták leszavazzák a válaszokat.

Van értelme feltenni egy kérdést,ha

1.) A kérdezőt kioktatják?

2.) Lehülyézik

3.) A kérdésre érkező válaszokat lepontozzák

4.) Kétségbe vonják a válaszoló szellemi képességeit

És még sorolhatnám.,.


2017. szept. 22. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Idestova 7 éve használom ezt az oldalt. Mindez megtörtént velem is. Túllendültem rajta. A saját érdekedben vissza kellene venned az önérzetedből, ha továbbra is az oldal hasznos tagja szeretnél maradni.
2017. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
A pontozást en be is szüntetném..sokkszor nem realis az ahogy pontoznak!
2017. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Kérdésed nem kérdés, hanem panaszkodás. Ráadásul, túlzó. Egyik sem általánosan jellemző. Vannak olyan esetek is, amiket írtál.

Az utóbbi két hétben három kérdést írtam ki. Gyorsan, és jó érzékkel segítő válaszokat kaptam rájuk.

Eddigi egyetlen kérdésemnél sem fordult elő, hogy kioktattak, lehülyéztek, vagy hogy kétségbe vonták volna a szellemi képességeim.

Ha általános lenne a lepontozás, akkor nem ilyen érték lenne a válaszomnál olyan szöveggel, hogy „A válaszíró ..%-ban hasznos válaszokat ad.”.

A kérdésed kapcsán néztem meg, nem tartom számon, hogy milyen érték.

Az furcsa gondolat, hogy akkor van értelme választ adni, ha magas százalékúnak értékelik. A legkevésbé sem azért válaszolok, hogy gyönyörködve, vagy elkeseredve nézegessem a százalékot. Ha véletlenül meglátom, és eljut a tudatomig, akkor sem teszem egyiket sem. Ott van egy szám. És? Ha rossz érték, akkor elválik a feleségem, megtagadnak a gyermekeim, megharap a kutyám, nem engedi a sofőr, hogy felszálljak a buszra, felárat számolnak a boltban, elbocsátanak a munkahelyemről, vagy mi a csuda történik, ami miatt foglalkoznom kéne vele? És ha másé magasabb értékű? Akkor fizetnem kell neki a különbség miatt? Vagy miért érdekelne, ha nézegetném is?

A naponta ezernyolcszáz kérdést és tizenegyezer választ írók csak-csak látják értelmét, hogy ide írjanak.

Például, 2017-09-22-én 07:51-kor te magad is láttad kérdés kiírásának értelmét a gyakorin. Elnézést kérek, ha tévesen feltételezem.

2017. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

"mi a csuda történik, ami miatt foglalkoznom kéne vele?"

Pl. itt, ezen a fórumon leszel súlytalan.

60% alatt aki itt válaszol, annak nagyon jónak kell lennie ahhoz, hogy egyáltalán megfontoljam a válaszát.

2017. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkozom a pontozással.

Egyszeruen szivesen segitek ha tudok

2017. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De!


Ha valaki idetéved, mert van egy kérdése, amire van több válasz nyilván azt fogja figyelembe venni amelyik 100%

2017. okt. 21. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!