Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letörölték a Tumblr blogom a...

Letörölték a Tumblr blogom a semmiért?

Figyelt kérdés

Nem tudom van-e jelentősége, de egyik barátnőmnek szerettem volna küldeni Tumblr-ön egy fényképet, amit el is küldött, de a Chatban Sensitive Mediaként jelent meg, nem is értettem, hogy hogy, amikor a képet a feltöltő blogján normálisan miutatta/jelenítette meg. Ezek után egyszerűen kidobott a fiókomból, újra beakartam lépni, erre kiírta, hogy 'Your account has been terminated.'. Nem értem, nem csináltam semmit, írtam is a supportnak, de még semmi. Nagyon félek, nem akarom, hogy a blogomat töröljék. Mit tegyek? Megnézettem barátnőmmel is a blogom is, nem mutatja. Bejelentkeztem egy másik blogomba és ott sem mutatja.

A blogom: [link]

Valami tipp? Nem szeretném elveszíteni a blogom! :(



2018. máj. 25. 23:03
 1/1 anonim válasza:
Szia! Velem is ugyanez van...frissítettem és nem enged be azt írja ki,hogy 'Your account has been terminated.' Nem tudom mi lehet de tuti nem az,hogy vlmi 18+os dolgot raktam ki mert nem szoktam olyat és biztos nem törték fel mert mások is írtak már hogy nekik is ez volt.
2018. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!