Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen 125-ös motort/robogót...

Milyen 125-ös motort/robogót vegyen egy kezdő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több éve vezetek autót és most szeretnék csinálni egy jogsit 125ccm motorra. A fő szempontok: Stabil, megbízható és olcsó. Mindenképpen használtat vennék. Fontosabb nekem, hogy kényelmesen eltudjam rakni a sisakom, mint az, hogy a legális lóerő határokat feszegessem.

2018. máj. 27. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Yamaha Virago.
2018. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, elég komolyan néz ki. Én első motornak valami szelídebbet képzeltem el. *meg olcsóbbat. Most még persze, minden nagyon drága. Megvárom, hogy lemenjen a motoros szezon. Kínai, Kóreai és Japán robogók tetszenek most a legjobban. Az sem zavar, ha teljesen noname, csak jó, ha már van valakinek tapasztalata vele.
2018. máj. 27. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Honda PCX
2018. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek között lesznek megvételre viszonylag drágák, de a fenntartása mindegyiknek olcsó. Robogókat írok, mert praktikusabbak és szerintem 125-ös kategóriában nem igazán érdemes váltósat venni. A lényeg, hogy mindig állapotot vegyél.

Honda PCX125, Honda SH125, Piaggio Liberty 125, Piaggio Beverly 125, Piaggio Fly 125, Kymco Agility City 125, Kymco People 125, Kymco Downtown 125, Suzuki UH125 Burgman, esetleg Honda NSC110 Vision, Suzuki Adress 110.

2018. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!