Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell mindenáron kommentá...

Miért kell mindenáron kommentárt fűzni, ha nem tudod a választ?

Figyelt kérdés
A válaszolókról van szó.
2010. jún. 15. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyári szünet van és unatkoznak azok, akiknek nincsenek barátaik. Mellesleg ugye tudod, hogy ezt a kérdést csak azért is tele fogják írni hülye válaszokkal?
2010. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor remélem, hogy észreveszik magukat. Egyébként köszi.
2010. jún. 15. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én általában ha nem tudom a választ, de mondjuk kíváncsi vagyok rá, hogy mit fognak írni, vagy talán engem is érint a válasz, akkor mindenféleképp írok oda vmit, hogy a Megválaszotjaid c. mappába betegye a gép, és ne keljen külön keresgélnek.
2010. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is azzal van a baj, hogy "engem is érdekel", hanem amikor mindenáron írni akar valamit, mindegy mit.

/Bár az előbbi is zavaró tud néha lenni, mert azt hiszi az ember, hogy kapott választ, közben nem./

2010. jún. 15. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én általában ha nem tudom a választ, de mondjuk kíváncsi vagyok rá, hogy mit fognak írni, vagy talán engem is érint a válasz, akkor mindenféleképp írok oda vmit, hogy a Megválaszotjaid c. mappába betegye a gép, és ne keljen külön keresgélnek."


Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?

(Ha igen, jelöld be a négyzetet a szöveg előtt, és e-mail címedre levelet küldünk róla! Naponta egy levélben kapod az összes bejelölt kérdést, amire válasz érkezett.

2010. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!