Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Balatonon a nyári...

Milyen a Balatonon a nyári diák munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne , hogy aki volt már a Balatonon nyáron diák munkázni annak milyen tapasztalatai vannak? Tudom, hogy minden helyen más , de azért kíváncsi vagyok , hogy ahol ti voltatok ott milyen volt? Én most mennék először ilyen messze egyedül dolgozni és nem vagyok biztos benne , hogy bele vágjak e egyedül. A pénz viszont nagyon kellene. Találtam egy olyan munkát ahol konyhai kisegítőnek lehet jelentkezni. Mit jelent ez pontosan? Mosogatás meg ilyenek? Előre is köszi a válaszokat!

2018. máj. 29. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel alig van ember így pöröghetsz ezerrel. Mosogatás, zöldségek pucolása, takarítás, extrém esetben a szakács kuktája is leszel :)
2018. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néhány éve voltam Tihanyban ilyen jellegű munkán. Nagyon sokat kell dolgozni, fizikailag nagyon elfáradtam, de nem bántam meg. Rendesen megfizettek, adott esetben a tulaj még jattot is adott. Szabadnapot is kaptam, és akkor ott a Balcsi. Egyébként pedig sok mindent tanultam is. Konyhai kisegítő voltam, mosogatás, takarítás, konyhai előkészítő munkák sora. De ez nem olyan, mint otthon, amikor anyukádnak segítesz. Iszonyat mennyiségű edény, zöldség-hegyek, stb.
2018. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval nem ajánlatos 18 év alatt menni. Tesom is nagyon jönni akart de ő még nem töltötte be a 18at.
2018. máj. 30. 12:47
 4/6 A kérdező kommentje:
11:23 as válaszoló : És betanítottak előtte vagy egyből a mély vízbe dobtak?
2018. máj. 30. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Betanításra nem igen van idő és ember. De mindent elmondtak, elmagyaráztak. 18 év alatt ezt a fajta munkát még nem ajánlanám, és talán törvényileg sem lehet.
2018. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2018. máj. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!