Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azon gondolkodtam, hogy egy...

Azon gondolkodtam, hogy egy gyerek éveket szopja a cicit, és hogy ez az élmény és a cici szeretete biztosan megmarad neki akár lány, akár fiú, és akkor jött a megvilágosodás. Igaz ez?

Figyelt kérdés
De komolyan. Szerintem ezért van, hogy a férfiak imádják a cicit, a nőkét, és a nők is imádják, ők meg a sajátjukat, nem? Ezt így kimondva, leírva még nem láttam sehol, de tök egyértelműnek tűnik.

2018. máj. 31. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nahát :)

+ a mell az utód túlélését szolgálja szóval a férfiak ösztönösen(evolúciósan) kedvelik az ilyesmit.

2018. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért a férfiak? nem értem az érvelésed logikáját
2018. jún. 3. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagymellű nőt termékenyít meg a az ősember, akkor az utóda nagy valószínűséggel túlél. Ha kis mellűt, akkor nem.


Ha valakinek olyan lapos mint egy férfinak, az nem is annyira vonzó, a nők annyira nem is szeretik a férfiak mellét mint fordítva.


Egyébként az a vége is igaz amire utaltál, az élmény is megmarad valamennyire, meg a reflex, hogy szarul érzed magad, kapsz egy mellet és máris rendben minden.

2018. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!