Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket ajáljátok a Semmelwei...

Melyiket ajáljátok a Semmelweis vagy a szegedi gyógyszerészetit?

Figyelt kérdés
Pest jóval közelebb van hozzám, mint Szeged viszont nem tudom milyen pontosan az egyetem, mert sajnos oda nem jutottam el nyíltnapra. Mindkét várost viszont elég jól ismerem de Szeged mégis valahogy barátibb számomra. Tapasztalatok szerint vagy hallottak alapján ti melyiket választanátok/választottátok?

2018. jún. 2. 11:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!☺️
2018. jún. 12. 00:26
 12/13 anonim válasza:
Szeged eszméletlen jó egyetemi város, nekünk nagyon jó a közösségünk is, kemény, de egyszerűen imádom!!! Szerintem.ha teheted gyere le Szegedre, várunk ;)
2018. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen adatokat nézel, most kigyűjtöttem egy korábbi OTDK verseny eredményeit, hogy hogyan szerepelt a négy orvosi egyetem:

SE

181 előadás

I.díj 40 db

II.díj 40 db

III.díj 1 db

Különdíj 33 db

Összesen: 114 db


SZTE

88 előadás

I.díj 11 db

II. díj 10 db

III. díj 0 db

Különdíj 17 db

Összesen:38 db


DE

112 előadás

I. díj 18 db

II. díj 19 db

III. díj 0 db

Különdíj 17 db

Összesen: 54 db


PTE

78 előadás

I. díj 8 db

II. díj 18

III.díj 1 db

Különdíj 18 db

Összesen 45 db

2018. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!