Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt mégis miért csinálhatja? 19f

Ezt mégis miért csinálhatja? 19f

Figyelt kérdés
A bátyám aki ugyanannyi idős mint én, minden éjszaka bejön a szobámba, általában fél 12 körül, (amikor már kezdek elaludni) és meg fogja a lábam. Nem szoktam reagálni rá, mert gondoltam, hogy csak megnézi hogy alszom e vagy valami de az utóbbi időben már nem csak meg fogja hanem végig simítja azt. Nem tudom ez valamilyen beteg fétis lehet vagy mi? Nem merek rákérdezni. Van bárkinek is ötlete hogy miért csinálhatja ezt? Nem kamu kérdés.
2018. jún. 3. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor legközelebb megy és megfogja a lábad, akkor ülj fel az ágyban és kérdezd meg, hogy mit csinál.

Vagy ha hallod, hogy jön, akkor szintén ülj fel és kérdezd meg, hogy miért jött.

De akár csinalhatsz olyat is, hogy elhúzod a lábad és másik oldaladra fordulsz.


Figyeld a reakcióját.

2018. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!