Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Személyi igazolványon hátlapjá...

Személyi igazolványon hátlapján a születési családi és utónév alatt nincs irva semmi? Ez problém?

Figyelt kérdés
Most hoztam el az új személyimet és csak most tünt fel
2018. jún. 8. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha neked nem probléma, hogy a születési neved nem tér el az első oldalon szereplő - jelenlegi - nevedtől, akkor nem probléma.

Ha neked probléma, akkor is csak a te problémád.

2018. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kérdezd meg a hivatalban, hogy gond-e , ha lemaradt. Ha telefonon , munkaidőben el tudod érni őket, az is tökjó, meg ha személyesen kivárod a sort, az is tökjó. Énszerintem valszeg lehetséges, hogy tök véletlenül maradt le; különben minek lenne neki kihagyva a hely, hogy "születésni neve:" szóval szerintem valamit rá kéne kérdezned, reklamálnod kéne; nehogy azt higgyjék hogy hamis, amikor nem is te voltál figyelmetlen, hanem aki csinálta. Nehogy neked ebből bajod származzon, amikor nem is te követted el ezt a hiányt. Szóval szerintem azért érdeklődjél utána hivatalos helyen. Oké, hogy az első oldalon rajta van, de jobb a békesség, szerintem inkább még most szólj nekik, hogy adatbéli hiányosságot véltél fölfedezni, és nem tudod, hogy ez probléma-e; hogy a hátlapjáról lemaradt, és ebben szeretnél segítséget kérni, hogy ez így most rendben van, így használható-e; vagy akkor kiállítanak neked egy újat helyette; mert ez igy nincs jól.
2018. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állíttasd ki

újra

2018. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2018. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért fura ,

hogy pont a név marad

le

2018. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!