Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sword art...

Mi a véleményetek a Sword art Online-ról?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem a legpocsékabb, amit eddig láttam, de rossznak rossz.
2018. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Közepesnél jóval gyengébb, aminek és ezzel kölcsönhatásban az anime iparnak is nagyon rosszat tett, hogy így felkapták és ennyire népszerűvé vált.
2018. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
56%
Én nagyon szerettem! Sztm izgalmas, vicces, romantikus és aranyos volt! Asuna meg Kirito kapcsolata tetszett a legjobban! Nem tudom miért nem tetszik annyira az embereknek! Igaz voltak benne szar jelenetek amik uncsik voltak de csak egy kettő. Én nagyon szerettem, és mindenkinek ajánlom!
2018. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. és a 3. évad nagyon lapos, az első nekem tetszett.
2018. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Az elso evad egesz jo lett (de azert ez egy fiatalabb korosztalynak valo), de ne varj tole nagy melyseget viszont a folytatasok kicsit laposak ez alol kivetel talan az a film amit tavaly csinaltak hozza.

A gyebgesegei es erossegeitol fuggetlenul viszont mufaj teremtonek szamit.

Ami szerintem gyengesege h keves a ferfi karakter igy jo forman minden csaj kiritoba szerelmes de harem animenek nem tekintheto mert egyertelmuen valaszt. Kirito es asuna kapcsolata romantikus meg minden de inkabb az elso evadban utana csak igy vannak valah nem sikerult hozni az elso resz szintjet

2018. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Első évad első fele elég oké. Ott kellet volna abbahagyni.

A többi már botrányosan rossz, de egyre lejjebb megy a színvonal, ami ezért valljuk be komoly teljesítmény.

2018. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A gyebgesegei es erossegeitol fuggetlenul viszont mufaj teremtonek szamit."


Milyen műfajt teremtett meg? Bármire, amibe bele esik csípőből tudok hozni 10-20 éves vagy még régebbi példákat.

2018. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a GGO-s részek nagyon jók voltak, Sinon szerintebb sokkal cukibb Kirito-val mint Asuna... Sinon háttere is izgi volt.

Szerintem az ALO-s részek voltak a sorozat legalja. Hihetetlenül elrontották őket.

A SAO nem volt rossz, de a GGO-nál nem lett jobb.

Én Asuna-t nem bírtam, főleg miután összeházasodtak Kirito-val. Apropó, Kirito... Ahhoz képest hogy az animében ő a "best gamer ever", szerintem elég nyomi karakterre sikeredett.

Az anime összességében nem rossz (sajnos nem is olyan jó). Többet is ki lehetett volna hozni belőle, mert az alap ötlet igazán jó és izgalmas.

A további melléktörténeteket, avagy folytatást tervezem nézni, remélem jobb lesz/lesznek mint az eddigi évadok.

2018. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
jó az ötlet. szhar a megvalósítás. szharok a karakterek, és tele van mary sueval. borzasztó.
2018. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Első évad zseniális - a 14. részig. Esetleg még befejezni az első évadot. De tovább semmiképp. A többi az.. siralmas.


Miért zseniális?

Jól kidolgozott. Elegendő helyet kap benne a humor, az érzelem és harcok. Katartikus. Nagyon sok mai gondolat merül fel benne, és nagyon sok mai reakció a helyzetükre. Mivel én is a technika világában nőttem fel, nagyon jól tudom, hogy valaki simán eléldegélne egy ilyen világban. Vannak is rá példák, hogy fiatalok azért halnak meg, mert 72 vagy több órát játékkal töltöttek, és közben nem vették figyelembe emberi határaikat.


Szerintem egy nagyon jó anime, érdemes megnézni. Viszont ami utána jött... az teszi tönkre az egészet, szóval 14. részig és kész.


Mondjuk egy 10-es listán 7-8as, ami nagyon jó.

2018. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!