Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamit elronthattam az...

Valamit elronthattam az Agykontrollban?

Figyelt kérdés

Végigolvastam a José Silva - Agykontroll c. könyvet, (igaz, csak magát az agykontroll részt, mert a szervezet, sztorik nem érdekelnek annyira) és elkezdtem csinálni. Lefeküdtem, visszafelé számoltam, igaz nem mindig 2mp-es beosztással, meg néha ugrottam 1-2 számot. A szememet nagyon nehéz 20°-ban tartani ezért néha mocorogtam, igazítottam a fejemen. Elérkeztem az 1-hez, de nem igazán történt semmi.


Lehetséges-e hogy rosszul csináltam? Illetve elég zajosak szoktak lenni itthon, ez is kizökkenthetett-e?



#meditáció #szint #alfa #Agykontroller
2018. jún. 10. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az ember kellően kifáradt szellemileg és fizikailag, akkor nem szükséges az olyan írott szabályok görcsös betartása mint például a visszafelé számolás. Hanem ösztönösen képes alfába menni, akár meglepően hamar. Uri Geller is említette ezt. Vagyis ha az embernek mozgáshiánya van és így próbál ellazulni akkor attől előbb lesz ideges mint "alfajáró".


Két idézet:


"A legnagyobb történések nem életünk leghangosabb, hanem annak legcsöndesebb órái."

(Friedrich Nietzsche)


"A képzelet fontosabb a tudománynál!"

(Einstein)

2018. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ne olvass ilyen sarlatán hülyeségeket. A fél országot hülyítették ezekkel a kilencvenes évek elején. Ez a Silva meg a lánya ilyeneket adtak elő, hogy meg tudsz gyógyítani az akármit, ha ráteszed a kezed, és elkezded rázni "a megfelelő frekvencián".


Persze hogy nem történt semmi, mikor elértél 1-ig. Nagy humbug az egész. Tudom, mert én is kipróbáltam, apám ugyanis rendületlenül hitt ezekben. Létezik olyan, hogy alfa állapot, elő is lehet idézni, gyakorlatilag félálom, de teljesen felesleges. Ez a Silva valójában az éberálom-módszert írta le, amikor úgy álmodsz, hogy az akaratoddal befolyásolni tudod, és költött hozzá pár száz oldal hókuszpókuszt, hogy ez most ilyen meg olyan újfajta varázsizé.

2018. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, az igazság a kettő között van.

Amúgy jól értem, hogy nem sikerült az első kísérlet, és most elégedetlen vagy?

2018. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szkeptikus vagyok az agykontroll terén, de ismeretem olyan emberkéket, akiknek egész jól bejött a dolog. Természetesen nem elsőre ment nekik sem, hanem sok-sok gyakorlás után.
2018. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként haladást, értem el :D
2018. júl. 14. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!