Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? SOS...

Valaki tud segíteni? SOS (elfelejtett email)

Figyelt kérdés
Elfelejtettem egy régi emailem jelszavát, vagy feltörték. Uplay accountomhoz van kötve de nem tudom megváltoztatni, az email, mert ahhoz be kéne jelentkeznem az emailbe, amit meg ugy nem tudok. Supportnak se tudok írni, mert ahhoz is emailes megerösítés kellene. Légyszives valaki segítsen, mert sehol sem találtam megoldást. :((

2018. jún. 14. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, igaz?
2018. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem létezik rá megoldás, csak megelőzés. Amennyiben nem alkalmaztál megelőző biztonsági beállításokat (másodlagos e-mail, emlékeztető szöveg, sms-es/telefonos azonosítás, stb...), akkor nem tudsz mit csinálni. Sehol senki nem fogja egy fiók hozzáférését kiadni kérésre sem, így ebben az esetben sajnos kizártad magad a rendszerből.
2018. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!