Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mivan velem?

Most akkor mivan velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lanyokhoz szolna a kerdesem elsosorban. 15 vagyok, es mar legalabb egy honapot késik a menzeszem, meg sosem volt ilyen hogy ilyen hosszu ido utan sem jon meg.. (Félre ne ertsetek, nem voltam meg intim kapcsolatban senkivel es meg szűz vagyok) mit lehet ilyenkor errol tudni? Vagy mit kell ilyenkor tenni? Orvoshoz nem szeretnék menni...
2018. jún. 16. 09:40
 1/1 2*Sü ***** válasza:

> 15 vagyok


Akkor az van veled, hogy a GDPR érelmében nem lehetnél felhasználó az oldalon.


Kérdezd meg a szüleidet vagy az iskolaorvost. Ja őt nem, mert nyilvánvaló, hogy nem akarsz olyan emberhez – orvoshoz – menni, aki számodra elérhető módon a legnagyobb tudással és tapasztalattal rendelkezik a témában. Inkább bízol meg jött-ment GYK válaszolók kétes mélységű tudása, kétes megalapozottság alapján, vagy szándékos trollkodás alapján megfogalmazott – akár színtisztán hibás, sőt ártalmas – válaszában.

2018. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!