Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kutyás tűzszer...

Hogyan lehetnék kutyás tűzszerész?!

Figyelt kérdés
Jelentkezni szeretnék katonának, csak nemtudom hogyan lehetne az hogy kutyás tűzszerész legyek, illetve az hogy távolra nem látok túl jól annyira nem vészesen rossz a szemem (-0,5,-1) , egyáltalán így lehetséges e hogy robbanóanyag kereső kutyákkal foglalkozzak?!? Voltam toborzóban és ott nem tudtak erről nekem tájékoztatást adni.

#katonaság #tűzszerészet
2018. jún. 18. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolod, ez a katonai szakma az, ahol hiány van?

Toborzás után egyből nem leszel kutyás tűzszerész, mert az alapvető katonai ismereteket el kell sajátítanod. Ehhez pedig idő kell.

2018. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele én is hogy először el kell végeznem egy alap kiképzést. Arra lettem volna kíváncsi hogy utána hogyan lehetséges az hogy bekerüljek a tűzszerészekhez...
2018. jún. 18. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!