Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem, ha a kórnyezete...

Hogy kezeljem, ha a kórnyezetemben állandó zaklatásnak vagyok kitéve?

Figyelt kérdés
Egy uralkodni vágyó állandóan be akar folyásolni és ha nem azt teszem,amit ő akar,egyből veszekedni kezd meg leugat. Ha valamiben szabadon döntök,beleköt és még ordibál is. Nem engedi,hogy kifejezzem az érzéseimet. Manipulál,gúnyolódik.

2018. jún. 19. 16:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#2/7 Nem tudom,honnan vetted ezt a szociáldarwinista maszlagot.
2018. jún. 21. 16:44
 12/18 anonim ***** válasza:

9-es vagyok...

Az esetedben is ez van? Amikor konfrontáódsz, nem vagy képes abban a pillanatban azt felismerni, hogy a gyengeségét leplezni akarva támad?

Persze vannak kritikusok, olyan emberek, akik kifejezetten monitorozzák a környezetüket, és így persze nüanszokból észrevesznek hibafoltokat, amikre felhívják a figyelmet, de ennek közreadása, annak módja is sajátságos. Gondolom, esetedben nem erről van szó.

Milyen elvi vagy gyakorlati lépéseket fontolgatsz?

2018. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mindig amikor számonkér valamit vagy elkezdi nyomatni a bűntudatkeltő dumáját,tudom,hogy ez mind róla szól. Pont ezek szoktak passzív agresszív módon manipulálni ("ha nem azt teszed,amit elvárok,megbüntetlek").
2018. jún. 21. 17:12
 14/18 anonim ***** válasza:
A kérdés az, miért érzed hogy feltétlen szükséged van rá a kapcsolataidban. Valamiben segít, vagy valamiért teljesen szervesen része az életednek?
2018. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon össze vagyok zárva vele. Amikor tehetem,menekülök tőle.

Jövőhéten indulok külföldre és megszabadulok a tehertől.

2018. jún. 21. 17:36
 16/18 anonim ***** válasza:

Látom, már van némi kiindulópontod, hogyan is tudod megoldani ezt a dolgot. Valóban az lehet a legfontosabb, hogy az instabilitást likvidáljuk.

Felteszem, te se vagy a határozottság mintaképe, és amint már ki lett fejtve, ő sem biztos, hogy annyira magabiztos, mint amilyennek látszik.

Célszerű lenne a külföldi túrád során arra összpontosítani, hogy kialakíts egy olyan kapcsolatot, akitől lelki erőt tudsz kölcsönözni, ez által függetleníteni magad. Ez lenne a kulcs.

Ha van kérdésed, nyugodtan írj! Sok sikert céljaid eléréséhez!

2018. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az a határozott,akiben KALANDVÁGY van és változást akar. Mindent meg lehet oldani,ha nem így lenne, az emberek sorra akasztanák fel magukat.
2018. jún. 21. 17:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam sorra akasztott embert...
2018. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!