Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegen légióba való jelentkezé...

Idegen légióba való jelentkezés folyamatban lévő gyanúsítás alatt?

Figyelt kérdés

Üdv!

18 éves vagyok, 1éve folyik egy eljárás amiben gyanúsított vagyok, de mivel nem tettem semmit a törvény ellen, ezért egy ideje csak hosszabbítják a nyomozást!(minden negatív és semmi kifogásolható tett, ismerős nincs az életemben, ártatlan vagyok!)

Szeptemberben szeretnék jelentkezni a Francia Idegen Légióba, de biztos vagyok benne hogy addig nem zárul le az ügy.

Most 2018-ban, hogy állnak ott ehez a dologhoz? Nem személy ellen, illetve életellenes buncselekmenyrol van szó. Teljesen független mindenfajta erőszakos cselekedettől.

Mialatt folyik az eljárás(1éve máig) lehetséges a jelentkezés, vagy várjak amíg teljesen lezárul nehogy végleges elutasítást kapjak a légiótól?

Kérdéseket megelőzve, én tudom az ártatlanságom. Kérem a légiós óvaintéseket mellőzzük, engem csupán annyi érdekel, hogy így lehetséges-e. Többi dolognak már utánajártam!



2018. jún. 21. 01:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!