Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2018 június végétől folytatódi...

2018 június végétől folytatódik a közmunka program?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 09:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Valaki igazán válaszolhatna már...
2018. jún. 22. 11:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk elvileg július 1-től február 28-ig lesz a következő program.
2018. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez bíztató :) Hova valósi vagy egyébként?
2018. jún. 24. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Csongrád -megye, te?
2018. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Baranya megye (Pécs)
2018. jún. 25. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun: 07.01.-12.31.-ig kaptuk a hosszabbtást sajnos! Direkt kértem hogy ne legyen hosszabbtás, kétszer is megbeszéltem a vezetővel, azt mondta jó, akkor nem kér, mehetek munkanélkülire. Erre ma elép rakták a hosszabbítós szerződést. :( Munkanélkülire akartam menni, mert lenne egy hely ahová felvennének, de csak akkor ha munkanélküli vagyok, mert támogatást szeretnének fölvenni rá, így nem vesznek fel!
2018. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sándor G ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta a főnők a fürdőben, de a munkaügyön az ügyintéző is, hogy tamogatott vagyok, ez azt jelenti hogy ha találok komoly szakmámhoz kapcsolódó munkát-munkahelyet akkor az adott cég aki átvesz, közmunkáról, kap utánnam támogatást, 6hónapig, min.

de persze fordítva ülnek a lovon a maszekok,nagyobb cégek is, mert mind önéletrajzot kérnek, és ugye mikor átküldöm, akkor kiderül hogy sok-sok éven át közmunkásként meloztam, ezt olvassák már nem is érdeklődnek, nincs szükségük rám..

Hiába írtam bele, hogy 3szakmával 20év gyakorlattal rendelkező szaki vagyok, nem hat meg senkit..

2018. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sándor G ***** válasza:

egyébként aki nem tudná, nekem pl. 2019.jan.végéig van szerződésem, de 2019,végéig,teljesen leépitik a közmunka rendszerét, csak a legfontosabb dolgokra adnak majd támogatást, ill. Lehet pályázni, az ökinek, a munkaügyi fogl.i hivatalnak, ez pl. Karbantartó, gépkezelő, és néhányszor 10-emberke, akik majd rendbe teszik a város,falú utcáit, elvégzik a legfontosabb teendőket..

2020-pedig teljesen megszűnik a közfoglalkoztatás, az országban.. Erről a RTL-híradóban, az M1-en, este volt szó, illetékes minisztérium, államtitkára mondta..

2018. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nocsak errl még nem is hallottam, hogy teljesen megakarják szüntetni közmunka programot :S akkor mi lesz azzal a rengeteg közmunkással? erre nem is gondolnak vagy mi??


Kaphatnék erről egy linket esetleg mert nem találok infókat ezzel kapcsolatban :S

2018. aug. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!