Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki vizsgázott már a téli...

Valaki vizsgázott már a téli közmunka program keretében Pénzügyi ügyintéző Okj-s bizonyítványért? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mi nagyon rosszul jártunk.

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 15:06
 1/2 Sándor G ***** válasza:

Akinek csak a közmunka meg az alkalmi tanfolyamok jutnak, azok mind rosszul élnek, rosszul járhatnak.

Ezért és így van kitalálva az egész rendszer.

Nem kell a fidesszre szavazni.

Ennyi

2014. márc. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm számomra nem túl hasznos hozzászólásod. A helyzet az, hogy 4 hónapig nem volt munkám és a választás miatt behívtak közmunkára, hogy javuljon a statisztika és közben elküldtek egy tanfolyamra, mert menni kellett. ÉN NEM VAGYOK A TÁRSADALOM TERHE, mint sokan mások. 11 év munkaviszony után lettem munkanélküli, amint látod nem sokáig. Én azt vallom, aki dolgozni akar az fog is!!!!!!! Ja és nagyon nem élek rosszul (nincs hitelem, de van házam, kocsim és megtakarításom). És nem szavaztam és nem is fogok a Fideszre, mert Nekem jót nem csináltak.
2014. ápr. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!