Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hangyainvázió ellen?

Mit tegyek hangyainvázió ellen?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre hogy a szobám tele van hangyával az ágyam és az egyik szekrényem körül.

Olyan érzésem van hogy a hangyák az ágyam alatt vannak de pont olyan ágyam van hogy azt nem lehet elhúzni tehát nem tudom őket onnan eltávolítani!

Nem tudom hogy kerülhettek ide

Lécci segítsetek nagyon sürgős lenne a kiírtásuk


2010. jún. 17. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagyim, mikor a konyhában feljönnek a hangyák sütőport szokott kiszórni a fal mellé, azt valamiért nem szeretik.

Gyors, de lehet hogy ideiglenes megoldásnak jó valami rovarírtó spray, vagy lehet kapni ilyen hangyacsapdákat is amit leteszel a földre, és az illata vagy nem tudom mi odavonzza a hangyákat és megöli őket:S!

2010. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szórj egy csomag sütőport a fészekbe.
2010. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! most kipróbálom mert már nagyon irritálnak ha sikerült akkor szólok!
2010. jún. 17. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Kill it with fire! ;O
2010. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam már meg is haltak de jöttek többen!:S
2010. jún. 17. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!