Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek hangyainvázió...

Mit tegyek hangyainvázió ellen? Az elmúlt 2-3 napban ha csak egy kis morzsa is marad az éjjeliszekrényemen, pár perc múlva hangyák hada árasztja el. Mit tegyek ellenük? Van valami hangyacsapda?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Biokill.Emnerre nem ártalmas mérgező anyagot nem tartalmaz.A szekrény mögé ahonnan jönnek befújod 6 hétig véd.

TUTI

2011. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hangyacsapda nagyon jó.Csak leteszed a szekrény közekébe és nincs vele semmi gond.
2011. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biokill semmire se jó...

Nálunk a hangyák meg az ágyi poloskák inkább megszaporodtak tőle.

Mi vettünk kazettás hangyaírtót, azzal eltűntek a hangyák.

2011. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Már miért ne lenne jó a Biokill.Én évek óta használom és be sem jönnek a hangyák.A fal mellé kell fújni és utána ott nem szabad feltörölni mert 6 hétig hat.Vagy ha feltörlöd újra kell fújni.

Ez mekkora baromság hogy szaporodnak tőle.Értelmes ember nem ír ilyet..

2011. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értelmes ember vagyok, sőt az ismerőseim is, nálunk mégis elszaporodtak tőle. Ha tetszik neked, ha nem! Nálunk nem vált be és kész!
2011. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem lehetsz mégsem ennyire buta, hogy azt írod ETTŐL szaporodtak el...:(
2011. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gyksz válasza:

Szia! Amikor beköltöztünk a jelenlegi lakásunkba rengeteg hangyánk volt és sok terméket kipróbáltunk. Már kezdtem feladni, amikor rábukkantam a erre Bábolna Bio hangyaírtóra:


[link]


Beltérben (lakásban és teraszon) használható hangyairtó csalétek. A különleges csalétek ellenállhatatlanul odavonzza a hangyákat a csapdához. A rovarok által elszállított irtószer az egész kolóniát elpusztítja, így a probléma a forrásánál szüntethető meg. Kettős hatóanyaga révén azonnali és hosszútávú hatással is rendelkezik.


Van egy másik is, ami fáraóhangyákra való:


[link]


Amikor elkezdtük haználni elfogyott 1 doboz (3 db) és utána a második dobozból már csak a fele és eltűntek a hangyák végleg. Azóta se láttam egyet se, ennek 9 éve!:)


Másik adalék, hogy Édesapámnál is voltak hangyák kb. 2 éve és egyből ilyet vettem. Ott csak a fele tűnt el az első tasaknak és azóta sincsenek hangyák.

2011. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!