Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a Hello Neighbor című...

Patrik4588op kérdése:

Mi a Hello Neighbor című játék története?

Figyelt kérdés
Mert nem igazán értem játszottam a játékkal de még így sem Teljesen tiszta annyit vágok hogy volt egy balesete a szomszédnak a gyerekei túlélték ő neveli őket de a felesége nem élte túl és hogy a kislánya az meg leesett a tetőről és hogy nem akarja hogy megtudják hogy a fia tette ezért bezárta hogy a rendőrség ne találja meg. kb ennyi jött le.. de ki a fekete árnyék vagy mi? Egy tippem van de nem valoszinű...

#HelloNeighbor
2018. jún. 25. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a hello neighbor története:

a családjával mindig együtt volt a szomszéd

és egyszer amikor játszottak a gyerekei, ők éppen bevásárolni voltak (valószínűleg mert nem tudom pontosan hova mentek) azóta eltelt egypár óra, a gyerekei aggódni kezdek, és amikor megjött a szomszéd egyedül jött haza (autóbaleset történt és a felesége nem élte túl) a szomszéd fia ebbe "megörült" és a testvérét lelökte a magasról és ő ezt nem élte túl.

és amikor megérkezett észrevette a szomszéd és rájött a dolgokra büntetésbe rakta a fiát (egy ideig bezárta a pincébe) és itt kezdődik a játék

a player más néven mi pont akkor játszottunk és észrevettük innentől gondolom világos


remélem tudtam segíteni

2019. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
És mi voltunk a fia szóval a szomszéd az apánk
2021. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
És a fiú mikor megörült játszott egyett a lányal utána ebédnél elvette a kanalát és eltörte a tányérját a szomszêd elküldte és közbe elvette a fiú a lány babáját és elment a szomszéd leállitotta a lány hogy ne menjen utána késöbb utána ment és egy levett róla egy takarót és elakarta tőle venni a babáját a fiú mondta hogy játszanak egyet a lány beleegyezett most az egyszer a lany számolt kereste a fiút a fiú fel csalogattta a tetőre és lany látta hogy a tető szélén van a babája felvette megölelte a fiú ott termett mögötte és ki vette a kezébőlés eldobta a babáját majd a hugát lelökte. OwnMcKedry Helo neigbor Hide and Seek
2021. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kedves 2. NEM, nem mi vagyunk a fia
2021. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!