Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Spirituális Sátánisták Az...

Kondics Erika kérdése:

Spirituális Sátánisták Az normális, hogy előre és olyan dolgokat is látok amiket mások nem? Ez nem újdonság már régóta megvan ez a képességem . Már az élőt is megvolt hogy Sátánista lettem volna .

Figyelt kérdés

Miután beavatottam magam biztonsagerzetem lett egy ideig és el is múltak ezek a dolgok . De most újra előjöttek és sokkal erősebbek ! Mindenre pontosan emlékszem , az ilatokra, a jellen pillanatban átélt érzéseimre és minden másra is . Kijelentenèm hogy nem vagyok figyelem hiányos ,nincs problémám a szüleimel , és semmi ami ilyen szinten befolyásolna !

Komoly válaszokat várok !



2018. jún. 27. 19:25
 1/8 csatrad ***** válasza:
honnan tudod, hogy masok nem latjak?
2018. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem konkrétan személyeket látok ,àrnyakat amik hirtelen eltünek .
2018. jún. 28. 11:54
 3/8 csatrad ***** válasza:
de mondom, hogy ilyet mindenki lat, ez teljesen normalis es nem jelent semmit, tobbseguk annyira figyelmen kivul hagyja ezt, hogy eszukbe se jut rola beszelni
2018. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ,hogy a többség mitt lát de én biztosan nem fogom figyelmen kívül hagyni azt ,hogy előre látam hogy büntetést kapok csak azért mert átmentem a pirosan !

És ez a dolog ma történt meg! Figyelmeztetést kaptam, amit bizonyítani is tudok ! A másik dolog az új osztálytársaimal is találkoztam , akiknek adtam egy-egy nevjegykártyát , ezután nevetni kezdet és azt mondta hogy agyam a velük szemben ülő fiúknak is .... Ezt ezelőtt pár héttel láttam . Ami hétfőn be is következett ! Nem hiszem , hogy ezek véletlenek . Ahogy írtam már most sokkal erősebb mint régen .... Régen nem emlékeztem ennyire részletesen , viszont most mindenre emlékszem. Ezért is kérdem a Spirituális Sátánisták véleményét !

2018. jún. 28. 17:09
 5/8 csatrad ***** válasza:
akkor most nem arnyekokat latsz? csak dezsavud van?
2018. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az árnyak mellékesek ,viszont mondhatni , hogy dezsávu . De úgy tudom ,hogy a dezsavu ritka elentetben azal ,hogy nálam eléggé gyakori ez a jelenség .
2018. jún. 30. 17:11
 7/8 csatrad ***** válasza:

ez atmeneti dolog, ahogy el az ember cserelgeti a testreszeit es van mikor ujra hozza kell szoknia az uj reszekhez.

a dezsavu akkor van, ha egy esemeny rossz agymukodesbol fakadoan a hosszutavu memoriaba is lementi az esemenyt es ettol ugy erzed, hogy mar megtortent es nincs is ra modod, hogy meghazuttold magad hiszen ott van a hosszutavu memoriaban.

a masik verzio mikor elmelkedeseid kozepette elkepzelsz egy szituaciot es ez is veletlen beirodik a hosszitavu memoriaba, es mikor tortenik valami hasonlo, megha nem is pontosan az ugy fogod erezni, hogy ez mar megtortent.


1 2 even belul el fog mulni, nekem is volt teljesen normalis jelenseg fejlodo emberekben.

2018. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ne haragudj, hogy megkérdezem, de a körülötted élők nem számoltak be arról, hogy különc a viselkedésed, vagy megváltozott a viselkedésed?
2018. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!