Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megengednétek a 14 éves...

Megengednétek a 14 éves lányotoknak az orrpiercinget oldalra?

Figyelt kérdés
Kitűnő az átlaga, és ezt szeretné születésnapjára.

2018. jún. 28. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Miért ne? Ő teste, ha meg nem tetszik majd neki, akkor kiveszi. Ez nem tetkó, na azt csak 18 fölött, és akkor is jól átgondolva.
2018. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Persze add meg neki a lehetőséget..
2018. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg. Fülbevalók, orr ékszer, esetleg még köldök ékszer de ennyi. 16 éves kor alatt komolyabb testékszereket még nem, tetoválást is inkább csak miután már nagykorú. Mondom úgy, hogy nem kevés testékszerem és tetoválásom van.
2018. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. jún. 29. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is megengedném.

Ez nem egy olyan testékszer, aminek kivétel után nagyon meglátszódna a nyoma.

2018. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha bárkit zavar, kiveszi és pár nap alatt beforr. Ettől még ugyanúgy lehet orvos vagy ügyvéd. Szerintem egy kis pötty nem durvább, mint pl egy második lyuk a fülön. Nyáron különösen jó, mert jobban tud rá figyelni, gyakrabban fertőtleníteni, és otthon nem sminkel rá gondolom. Az első hetekben azért ezekre figyelni kell. Gyakori, hogy a gyógyulási időben begyullad és kinövés jelenik meg rajta. Ez is jobb, ha nem suliidőben történik. Azzal a feltétellel engedném, hogy megbízható, profi helyen szúratja, nem egy barátnővel otthon a garázsban.
2018. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én 16 vagyok, de az első fül piercingemet 13 évesen csináltattam, azóta van még 2 bár azok is csak a fülemben, de szerintem nincs akadálya hiszen kivehetőek és be is gyógyulnak 1-2 hónap alatt.
2018. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!