Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt mar Ejjel Nappal...

Anitaaa04 kérdése:

Ki volt mar Ejjel Nappal Budapest castingon? Es azon tul?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom sokak szerint ez egy pics*s musor,stb. De en szeretem nezni ha pont itthon vagyok. Es tenyleg kiszeretnem probalni magam ilyen teren..szeretnek szerepelni is tv-ben,nagyon szeretnek... De viszont en Nagyvaradon (Romaniaban) elek.. kb.300 km-re van Pest. Es az erdekelne, hogy szerintetek mennyi az esely arra,hogy en(vagy persze akarki) oda bekeruljon? Mit kell csinalni egy ilyen castingon? Mikor tudod meg ha az sikeres volt? Mikor hivnak be megint? Akkor mit kell csinalni? Nem tudom ha van-e ertelme megtenni nem tudom hanyszor ezt az elegge hosszu utat.. tanacstalan vagyok. Segitsetek!
2018. jún. 29. 09:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Es azt elfelejtettem leirni, hogy jelentkeztem es behivtak mara. Mondtak,hogy majd csutortokon kuldik a cimet, biztos voltam benne,hogy nem fogjak, mert kb masfel hete beszeltem veluk. Hat elkuldtek a cimet.. de sajna en nem inteztem el, hogy eljussak..
2018. jún. 29. 09:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik régi ismerősöm szerepelt benne egyszer.

Kapott érte ha jól emlékszem 10 000 Ft-ot (33 euró).

Persze majd az egyik főszereplő ágyában aludt napokkal később :D


Többet nem tudok segíteni.

2018. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!