Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17éves vagyok 3hónap múlva...

17éves vagyok 3hónap múlva leszek 18éves. És a páromhoz szeretnék költözni csak az édesanyám nem engedi. Nemszeretnék már velük élni és szerintetek ha a rendőrök kijönének engem haza vihetnének hogyha nem szeretnék haza menni?

Figyelt kérdés

#17 éves #hónap múlva leszek 18éves
2018. jún. 30. 13:03
 1/7 Mádár0218 ***** válasza:

Nem, mivel ha már akkor betöltötted a 18 at, onnantól gyakorlatilag minden papírt és joga anyámkínját neked kell alá írni stb és nem korlátozhat így a szülő.


De ezt megkéne beszélnetek, hogy miért nem és stb

2018. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem töltőttem be a 18élet évemet
2018. jún. 30. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg 17 éves vagy, hazavisznek mert fiatalkorú vagy, és ők felelősek érted.

18 évesen már nem, viszont egy viharos elválás a szülőktől nem biztos hogy a hosszú távú jövődre jó hatással lesz. Ha elmúlik a nagy szerelem és kiadják az utad, majd mondják a szülők, hogy nem mehetsz haza, vagy ha kitagadnak, kizárnak az örökösödésből, az szar dolog.

2018. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

MOST még visszavisznek a rendörök, mert nem vagy nagykorú.


Három hónap múlva költözhetsz, ahová akarsz, nem visznek vissza.


Viszont attól kezdve anyád nem köteles eltartani, söt egy fillért sem kell fizetnie neked, a kérdés csak az, hogy akkor miböl fogsz élni?

2018. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bírd ki már azt a 3 hönapot.
2018. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ahogy betöltöd a 18-at, másnap tiplizhetsz a fiúdhoz.


A srác ezt biztosan akarja, vagy csak te hiszed? mert az már nagyon nem mindegy, ha együtt vagytok..egészen más lesz ám az életetek..

közös ágy, közös konyha, közös kassza, közös WC, egyszerre fordultok az ágyban, reggel fáradtabb vagy mint este lefekvéskor, ki főz, ki mos, dolgoztok-e, miből van a megélhetéshez szükséges pénzecske?


nincs szarabb érzés, mint a szégyentől égve visszakullogni a szülői házba...onnantól kezdve "kuss" a neved.


azt javaslom, ne égess fel minden hidat.

2018. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-asnál a pont.
2018. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!