Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellenne csinálnom?

Mit kellenne csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 3 hónapja csináltattam tetkósnál,monroe piercinget,és ebbe a 3 napba,úgy kelltem fel hogy gennyes volt,azt vettem eszre hogy a talpa nincs kint,hanem bennt van a számba nem lehet ki venni sem!!! Fáj.ilyen szuro erzest erzek,es ma reggelre nagyon feldagadt a szam,mára olyan lett a szám mint mikor megcsináltattam és annak felkell dagadnia.. segitsetek legyszi mit kell csinaljak? Valamelyik nap el megyek oda ahol csinaltattam.. csak nem tudom mit fog csinalni vele es keszitsetek fel.. bocsi a fogalmazasert,ugyis erteni fogjatok!!! Sos irjatok! Koszi😘
2018. júl. 3. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább egy szakorvost (sebészt, esetleg szájsebészt) javasolnék. De végül is te tudod, a te arcod.

3 napi gennyedzés, dagadás, szúró érzés nem normális. A piercinges nem javasolt valami fertőtlenítős öblögetést, vagy külső ecsetelőt?

2018. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy fertőtlenitsem tengerisóval
2018. júl. 4. 00:45
 3/3 A kérdező kommentje:
De egy ma meg egy éjszaka alatt a husomba belenött .. nm érzem a talpat. Hús van rajta!!!!!!
2018. júl. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!