Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testhez mit kellenne...

Ilyen testhez mit kellenne még csinálnom? Nagyon surgos kerlek adjatok tippeket?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 194cm, 82 kg.

Lassan 3 honapja edzek (kondi) ebbol az elso 2 honap teljes testes volt, viszont rajottem h ugy nem fejlodok sehogy, ezert a 3. Honapot kulon-kulon izomcsoportonkent edzem.:


Hetfo: Kar-váll

Kedd:Hát-mell

Szerda: has-láb

Csutortok: egesz nap szunet

Ezutan megint elolrol.



Lefotoztam 3 iranybol a testem, mert nyar elott mar szeretnek kockahasat.

Szeretnek tippeket,tanacsokat h mit kell csinalnom egy olyan testert (4. Kep az elkepzeles)



1.

[link]


2.


[link]


3.


[link]



Es ilyen testet szeretnek minimum, tehat ehhez kellenenek tippek hogy ehhez mit kene tennem.:


[link]



Elore is koszonom :/



2017. dec. 27. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Teljes testessel nem fejlődsz? Vannak bajok xd


Normálisan kéne kajálni meg edzeni azt lenne valami...


Amúgy csak fogyj egy kicsit, a gyereken amit linkeltél nincs nagyon izom, meg nem is annyira vékony azért.

2017. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de azota fejlodott eleg szepen.. linkelek masikat egy mostani testerol.


Egyebkent igen kihagytam hogy nagyon figyelek az evésre, kerulom a zsiros kajakat, sok feherhet viszek be, de ha ez nem eleg feherjeport is szedek.


De amugy lehet mondani valamit a testemrol, mert igy nem leszek okosabb:D nem tudom mit kell csinalnom jobban.


Itt egy jobb kep rola:


[link]


Szalkasitanom kene ehhez?

2017. dec. 27. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Megis hova akarsz szalkasitani? Sztem inkabb konyveld el h az a forma amit mutattal - foleg a második - nem lesz meg nyárra. Sportolj rendesen - es foleg egyel rendesen! Mit szeretnel belassult anyagcserevel...?

Es ahogy előttem is mondtak: nem a teljes testes edzestol nem fejlodtel, hanem mert vagy nem eleg intenzíven edzel, vagy mert szarul kajalsz es vagy mert nem pihensz.

2017. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljes testes edzést csinálj,legalább egy évig.Szerintem ne szálkásíts,hanem tömegelj.
2017. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan format szeretnel, amit linkeltel, ahhoz kulon tomegelned sem kell. Igy az elejen, szalkasitas alatt is siman fel tudsz szedni annyi izmot, ha jo a dieta es az edzes. Amugy sincs rajtad sokkal tobb zsir. Mas kerdes, hogy semmi ertelme annyi izom mellett koszkodni az alacsony testzsirral.
2017. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*küszködni
2017. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat nemtudom..Köszi a valaszokat :/

Probalok mindent megtenni erte de az a baj hogy olyan sok mindent olvastam/mondtak hogy mar nemtudom mit csinaljak:D lehet kene egy szemelyi edzo akkor?

2017. dec. 27. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Zabálni és nehéz súllyal edzeni, hogy jöjjön a tömeg. Olyan mint a másik képen, max 19 nyárra leszel, de idén biztosnem - naturalon. Egy jó forma évek melója.
2017. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor teljes testes? Amugy ha zabalok akkor az a zsírréteg ami a hasamon van, soha nem fog eltunni,mivel ugye az alatt van a hasizom.. ezert se eszek olyan sokat, vagy ha eszek is akkor kizarolag sok feherjet illetve zoldseg-gyumolcs.. mindenkepp szeretnek ilyen testet hamar es megdolgozok erte kemenyen csak nemtudom hogy kezdjek neki megint.. altalaban 4x13-as sorozatokat csinalok (hasra tobbet)
2017. dec. 28. 01:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan izmot csakis kalória pluszban lehet növelni, azaz tömegelessel. Így pedig mindenképp jön fel zsír, mert nem tudod azt beloni, hogy pontosan mekkora az igenyed a maximális fejlődéshez. De ezt bekell vállalni, eloszor mindenki behizik kicsit, aztán leszalkasit és elojonnek a zsír alól az izmok. Ezalol neked sincs kibuvo.
2017. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!