Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HA a boltban egy doboz radírt...

HA a boltban egy doboz radírt akarok venni, akkor dobozostól odavihetem a pénztárhoz, és megvehetem?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 17:38
 1/8 k.m.1898 válasza:
59%
Tesó, ne erőltesd az életet...:/
2018. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Én azt csinálnám, hogy kivennék belőle egyet, odavinném a pénztárhoz és kifizetném. Majd utána vissza osonnék az egész dobozért, és kisétálnék vele.
2018. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Mit képzelsz nem azért teszik ki hogy te megvedd!
2018. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Azt hiszem, öregszem és egyre nehezebb a felfogásom, mert nem ertem a kérdést...
2018. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
...hogy obozzal együtt megvehetem e vagy a dobozt nem vihetem el!
2018. júl. 3. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
jaaaaaaaaa :-D Azt a q... Persze.
2018. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha az a doboz a radír saját gyári gyűjtőcsomagolása és a teljes dobozt megveszed, akkor természetesen elviheted. Ha nem az, csak egy átlagos noname papírdoboz, azt megkérdezheted a pénztárnál. Ha viszont az üzlet saját doboza, mert mondjuk minden kisméretű vackot ugyanolyan gyűjtődobozban tesznek ki a polcra, akkor nem.
2018. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. júl. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!