Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gitárt akarok postán feladni....

Gitárt akarok postán feladni. Nekem kell gondoskodnom a csomagolásrol vagy a posta is eltudja intézni. Nagy doboz meg pukkanos folia stb? .

Figyelt kérdés
gitár, posta, hangszer,

2013. ápr. 21. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked kell intézni a csomagolást .

Elmész egy boltba ( pl.: spar , penny , lidl , stb. ) és kérsz egy nagy dobozt . Biztosan fognak adni . Ha buborék fóliát nem tudsz szerezni akkor jó , ha wc papírral körbetekered 2-3 x . Majd a dobozt összegyűrt újságpapírral kibéleled .

2013. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aktív Gitár válasza:


1. Engedd le a húrokat lazára, ne feszüljenek.

2. Mindegy milyen a tok, mindenképpen tekerd körbe buborékos fóliával (ha elfér benne így, ha nem, akkor a wc papír, ahogy az előző írta, valamennyit segít).

3. A tokot egy kartondobozba csomagold be, ilyet kérhetsz hangszerboltban talán. Ha nincs, csinálsz. (Pár kisebb kartont szétvágsz és akkorára összeragasztod, amekkora kell.)

4. A kartondoboz belsejét a tok mellett töltsd ki valamivel (összegyúrt papír, nejlonzacskók, stb.)

5. Az egészet ragaszd le alaposan, főleg az éleknél és minden csatlakozási vonalnál teljesen.


Én biztos nem adnám fel a tokot csomagolás nélkül. Nekem egyszer küldtek úgy, meg is sérült, levált a borítás.

2013. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!