Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Főtt kukoricával etetett...

Főtt kukoricával etetett pontyra, amurra mivel, és hogy érdemes horgászni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kis (focipálya méretű vízterület), átlagonsan 220-300 cm mély kb 15 helyen mértem le. A tóban elszórtan mesterséges bokrok vannak kialakítva. Halfajai:Harcsa, Ponty, tükörponty,bőrponty, nyurgaponty, amur, fekete amur, dévérkeszeg, jászkeszeg, csuka, kősüllő. A tógazda Főtt takarmánykukoricával szokott etetni,Az lenne a kérdésem, hogy mivel érdemes itt horgászni? Eddigi tapasztalataim: Amikor esik az eső (front van nagyon óvatosan esznek a halak naponta 1, maximum 2 kisebb kapást voltam képes kicsikarni körülbelül 20 fajta csalival) a védelmet nyujtó bokroknál a legeredményesebb a horgászat, a beetetés jobban beválik bokroknál, bólyánál, mint a tapogató horgászat. A lebegtetés kb 10 cm nem használt. Eddig bevált csalik aránya: [Kukorica: -sima főtt 12%, büdös tengeri 38%. Mézes, epres, csokis, tejsavas tengeri 15% és körülbelül 35% a mézes pellet

Egyébként én két darab fenekező készséget használok, 35g etetőkosár előtte gumi ütköző, egy feeder forgókarika, előkének 14 es fonott damil és végül 8-as méretű horog az előke mérete kb arasznyi 12 cm



2018. júl. 5. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én botot, horgot és csalit használnék, kapásjelző opcionális.
2018. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!