Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom folyton azt,...

Miért álmodom folyton azt, hogy meg kell mentenem embereket?

Figyelt kérdés
Hetente legalább egyszer azt álmodom, hogy mindig rajtam múlik valakinek/valakiknek az élete. Volt olyan, amikor több barátomat kellett volna megmentenem, de nem tudtam mindegyiket. Többször végig kellett néznem a halálukat, mire rájöttem hogy valaki meg fog halni. De a legrosszabb, hogy nekem kellett eldönteni ki legyen az.Szerintetek jelent valamit? És ha igen, akkor mit?

2018. júl. 6. 04:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Állandóan azon görcsölsz, hogy valaki, valakik megharagszanak rád (rajtad múlik az élete). Egyszerre akarsz több barátodnak megfelelni egyszerre (megmenteni), de nem tudsz mindegyiknek. Nem tudod elfogadni, ha valakivel nem jössz ki (nézem a halálát), és elveszítheted mint barátot (rájöttem, hogy meghal). Néha el kell döntened kivel maradsz barátságban, és ki az akitől megválsz, mert bizonyos barátok nem jönnek ki egymással (dönteni kell ki fog meghalni).
2018. júl. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csatrad ***** válasza:
meglepodnel ha megtudnad, hogy milyen keves emberrel tudsz baratkozni, felnott fejjel es egy raklap uj felelosseggel vagy 3 gyerekkori baratimat kellett lepattintanom, durva de ez van.
2018. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!