Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan besz0lásokat...

Tudtok olyan besz0lásokat amik fel tudnak b0sszantani olyan k0csög embereket akik szinte mindenre fissza p0fáznak meg nem tudnak felhagyni a másik alázgatásával?

Figyelt kérdés

Vagy ilyet hogyha azt mondja rám több ember előtt hogy "ez egy hüIye b*zi" vagy azt amikor nem bír leállni a folytonos p0csméregetéssel,és ha hagyni szeretném akkor elkezdi "hogy na most a hüIyegyerek nem tud mit visszaszólni" meg ilyenek. Tanárnak és szülőnek sem szeretnék szólni mert akkor meg gyengének fogok számítani. Meg magam szeretném megoldani a magam problémáját.


Normális válaszokat PLS!



2018. máj. 14. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Verd agyon..akkor biztos leszáll rólad:D
2018. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen nagy dumások ugyis vissza fognak szolni szarban maradsz úgyis .

Legyen olyan a kiállásod , magabiztosságod és fenyitsd be keményen.


Egy két visszaszólás hitelesség nélkül nem működik.

2018. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Mondd neki, hogy meg fogod mondani. Az mindig beválik.
2018. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg vigyorogj az arcába.. ne szólj semmit és sétálj el. Ne vegyél róla tudomást. Sokkal jobban idegesíti az ilyeneket.
2018. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2*Sü ***** válasza:
100%

Ha valaki minden különösebb ok nélkül szól be, az tulajdonképpen hatalmat akar gyakorolni rajtad, a cél az, hogy a te kedélyállapotod az általa meghatározott, eltervezett módon alakuljon. Ha meghunyászkodsz, és látható rajtad, hogy téged ez bánt, zavar, akkor elérte a célját. De ha visszaszólsz, tulajdonképpen akkor is elérte a célját, hiszen ő azt akarta, hogy te az általa berendezett színpadon az általa megírt forgatókönyvek valamelyikét játszd, és az is ugyanúgy az általa megírt forgatókönyv, ha visszaszólsz.


A dolgot úgy lehet elkerülni legjobban, ha esetleg valami teljesen váratlan lépést teszel, és érezteted, hogy te nem léptél fel erre a színpadra. Az „ez egy hülye b*zi” beszólásra mondjuk olyan „beszólások” hatnak legjobban, mint:

- Az még hagyján, de tehetségtelen és csúnya is vagyok.

Vagy:

- Ó, hát ez hatalmas tévedés –, majd mosolyogva elsétálni.

Vagy:

- Alapvetően a lányokhoz vonzódom, így a b*zi biztosan nem állja meg a helyét. Hogy hülye lennék? Nos ez nézőpont kérdése. Követtem el életemben rengeteg hülyeséget, és sokkal több dolog van, amit nem tudok, mint amit igen. Hülye lennék? Nos ez könnyen meglehet.

Vagy:

- Hülye b*zi vagyok? Nem vagy túl udvarias, viszont határozott és a véleményét nyíltan felvállaló srác vagy. Ezt becsülöm benned.


Ezek olyan reakciók, amikre az illető nem számít. Ő be akar rántani egy az ő szabályai alapján működő játszmába, de te nem ülsz le ehhez az asztalhoz, hanem sőt ezzel a reakcióval kezdet te berángatni egy olyan játszmába, amibe ő nem akar kerülni. Idővel nincs mit mondania, mert a kilőtt nyilai vagy visszapattannak, vagy áthaladnak rajtad.


TL;DR: Nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=--3iSh4TA0M

Ebből szerintem jól megérthető, hogy a visszaszólással nem nyerhetsz. Sőt, pont azzal veszíted el a játszmát végérvényesen.

2018. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig szarkasztikusan közlöm az illetővel hogy: "Gratulálok a stílusodhoz"/"Gratulálok ehhez az igazán értelmes megnyilvánuláshoz".
2018. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!