Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rettenetesen unalmas az...

Rettenetesen unalmas az életem! Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Első sorban szevasztok, üdv mindenkinek. Egyből a lényegre is térnék: rettenetesen unalmas az életem. Egy kicsi, zsák településen élek, egyetlen barátommal, akinek a pénze túl kevés ahhoz, hogy bárhova is kiruccanjunk, és elég nehezen találjuk a közös hangsúlyt is, igazából csak kényszerből vagyunk haverok. Pszichés gondjaim nincsenek, soha nem is voltak, egyszerűen az életem borzalmasan rossz. Ti mit tennétek a helyemben?

#rossz #élet #a helyemben
2018. júl. 7. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De irigyellek, utalom a varos zajat meg a buuzi galambokat.
2018. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ne irigyelj, itt konkrétan egy presszó van, nyolcig van nyitva, bent szinte semmit nem lehet kapni. Buli nincs, nagy ritkán van egy-egy bál, azon meg csak pár részeg kissebbségi verekszik.
2018. júl. 7. 22:06
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Költözz!
2018. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, nyári diákmelóból nem tudok fent tartani magamnak lakást.
2018. júl. 7. 22:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni,olvasni,tanulni,túrázni. Ehhez nem kell pénz,csak a két karod,lábad,fejed. Komolyan nem jut eszedbe semmi sem?
2018. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj, olvass, sportolj, keress magadnak hobbit. 16 évesen nem jártam semmilyen presszóba, mégsem unatkoztam.
2018. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Addig elj meg fiatal vagy.szoval menj egy mozgalmasabb varosba ahol bemesz egy bulizo helyre vagy akarhol megismerkedsz massal es maris lesznek barataid
2018. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A thai boxot próbáltam, a lakhelyemtől egy körülbelül 20 km-re jártam, de amikor nyárra megszüntették azt a buszt ami bevitt, abbahagytam, azóta nem igazán sportolok semmit. Könyveket olvasok, viszont nem a legintenzívebb időtöltés az, hogy 0/24 órában olvasgatok, nekem körülbelül másfél óra után monoton lesz.
2018. júl. 7. 23:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Tenyéssz, nevelj állatokat: kutyát, macskát, kecskét vagy bármit!

Szerezz egy városban lakó havert: hívd meg egy hétre magatokhoz, aztán meg hívasd meg te magad hozzájuk, a városba! Ezzel már 2 hét el is telt...

2018. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 ez alapvetően nem lenne rossz ötlet, viszont az a helyzet, hogy elég zárkózott típus vagyok, csak olyan ember előtt vagyok képes megnyílni, olyan emberrel vagyok képes KONKRÉTAN NORMÁLISAN BESZÉLNI akit ismerek, és akiben megbízok. Plusz kapcsolataim sincsenek akiken át megismerhetnék új embereket.
2018. júl. 8. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!