Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz az élet?...

Miért ilyen nehéz az élet? Hol van vagy hol lesz már az a pont amikor minden rendbe jön és elégedett leszek az életemmel?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam teljesnek, nagy ürességet érzek,úgy érzem hogy nem vagyok elég jó az életben.. néha azt kívánom magamnak hogy bárcsak meg se születhettem volna erre az elcseszett világra.. nem úgy mennek a dolgok ahogy azt én szeretném.. Ha tényleg csak ez van megírva hogy szenvednem kell akkor miért születtem meg ?? Már lassan céljaim se lesznek... Elegem van !!
2018. júl. 7. 23:54
 1/4 A kérdező kommentje:
22/F
2018. júl. 7. 23:57
 2/4 anonim válasza:
Ha épp szakadékba vagy néz fel és keresd a kiutat és lehet miközbe mászol ki onnan még érhetnek csapások, de ha kitartó vagy kijutsz és boldog leszel.♥
2018. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, h az élet különösebben nehéz. Az írásodból is csak az derül ki, hogy te gyenge vagy hozzá. Ha nem vagy elég jó, akkor javulj meg, ez egy nyitott pálya a számodra is. "nem úgy mennek a dolgok ahogy azt én szeretném" Hát, javaslom a pszichológusok által megküzdésnek nevezett módszer tanulmányozását és követését. Nem, nincs az megírva, h szenvedned kell. Egyelőre erre a szenvedésteli életre vagy képes, de ez fog múlni, főleg, ha teszel is érte. A dolgok akkor jönnek rendbe, ha rendbe hozod őket.


Mikor fogsz hozzá?

2018. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs "olyan pont".

Az életedet te alakítod, meg a körülmények. Mivel a külső körülményeket nem tudod megváltoztatni, csak az a módszer marad, hogy TE MAGAD javítasz az életeden.

Ha ez sikerül, akkor leszel elégedett.

2018. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!