Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova lehet vinni a hulladékot...

Norbi-5 kérdése:

Hova lehet vinni a hulladékot Budapesten?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítást csinálunk , és padló, fa szekrény darabok , stb hova lehetne el vinni ingyenesen ? ( Újpesten lakom ) már volt lomtalanítás

2018. júl. 9. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenesen sehová.

Ezek amúgy sem a lomtalanítás körébe tartozó hulladékok.

2018. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És , ha kell is fizetni , merre lehet vinni és kb mennyi a költsége ?
2018. júl. 10. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Rendelj konténert. Házhoz hozzák. Az ára változó, mivel a konténer űrtartalmától függ, de azt kikötik, hogy sittet, és mérgező hulladékot nem visznek el azzal sem. Arra megint külön van cég. Keress rá a neten: konténer rendelés (vagy hasonló) címszó alatt.

2018. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sittet miért ne vinné a konténer? Csak épp drágább mintha csak földet raksz bele.
2018. júl. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 : Ezt nem én találtam ki, nekem is így mondták, amikor igénybe vettem a szolgáltatást. Igen, elviszik a sittet, de azt nem egy konténerben a többi ilyen cuccal, és az valóban drágább, de gondolom máshová is viszik, ha erre külön felhívják az ember figyelmét.
2018. júl. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!