Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki mindennap megiszik...

Ha valaki mindennap megiszik egy sört az alkoholista?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, nem a mennyiség, hanem a rendszeresség határozza meg, gyakorlatilag viszont attól tenném függővé, hogy szokás vagy szükséglet vezérli-e
2018. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy 2-3 napig nem iszol, és ha emiatt hiányérzeted lesz, akkor már alkesz vagy.
2018. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szenes43 ***** válasza:

Amennyiben végig gondolod a napodat és a fő helyen az az egy üveg sör szerepel és igazából annak a hatása akkor rossz úton jársz.

Ha egy kiadós ebéd után iszod meg és az ízes ebéd kiegészítőjeként iszod akkor nem probléma.

2018. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem, nem alkoholista!


Anno 3 éven át minden péntek-szombat-vasárnap söröztem, mert jól esett...ez télen-nyáron, ha esett ha fújt...a sör amúgy is lightos üdítő :-) szóval 3 nap alatt megittam 10 doboz sört.....aztán egyik szilveszterkor éppen sörözés közben eszembe jutott, hogy nekem kell nyelvvizsga :-)


Január 1-től nem söröztem, hogy tanulom a nyelvet és most csak erre koncentrálok majd jól besörözök augusztusban mikor meglesz a nyelvvizsgám.......a nyelvvizsga sikerült, de augusztusban nem ittam sört, mert ha már 8 hónapja nem ittam sörikét most már minek? - egyébként én csak söröztem, sose ittam töményet, bort, pezsgőt...semmit csak sört! - Aztán eltel közel 10 év......egy nyáron szalonnasütéskor bontottam egy sört....azóta megint hétvégente sörözök....10 év alatt annyi történt hogy minden összejövetelen kimaradtam a jó kis sörből az élet meg telik...ha közben meghalok soha többé nem ihattam volna sört.....elég akkor mérsékelni a dolgokat ha az ember beteg lesz és idős addig ami jól esik!


Ne aggódj!

2018. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szenes43 ***** válasza:

Szerintem az élet nem azon dől erre vagy arra hogy megiszol X doboz sört. 30 éve felhagytam mindenféle alkohollal és soha nem éreztem hogy valamiről lemaradtam.

Aki mértékletesen megissza a magáét,de mindig lehet rá számítani az még lehet normális ember legalábbis nálam.

2018. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!