Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merjek szólni az oktatómnak?

Merjek szólni az oktatómnak?

Figyelt kérdés
Eddig vezettem nála 4 órát egyből forgalomban. sajnos a legrosszabb oktatót kaptam meg, mivel is mindenhol azt hallani róla hogy borzalmas személyiségű ember, amit megtapasztaltam már a legelső órában. Szidott engem, kérdezősködött a családomról aztán azt szídta, nagyon csúnyán beszólogat... aztán kiszúrtam nála hogy csal a kilométerrel, ugyanis a legelső órán gyanús módon 100 perc alatt beírt nekem 15 km-t, ezért a 2. h-n néztem hogy mennyit megyünk, és hát kijött 45 km. Szóltam is neki, nagyon nagyon durván nézett rám de beírta 45 km-t. Merjem következő alkalommal is felhívni figyelmét arra, hogy legyen már tisztességes hozzá mikor én is az vagyok és kifizetek minden órát?

2018. júl. 13. 18:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibák miatt, hülye autó korrekt.
2018. júl. 13. 18:25
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos hogy ellened dolgozik. Ha szarul menne a vezetés vagy a végére romlana a teljesítményed amikor már összetettebbek a feladatok, akkor a végére még lesz "szabad" órád, mert most elcsalta a többletet amit levezettél. Gyanítom, hogy minden oktató próbál a nyilvántartással trükközni amennyire csak lehet, ez nem a te speciális balszerencséd. Az enyém is ceruzával vezette, és ahogy haladtunk úgy írta át tollal a már "jó" óraszámokat, mert így tudta rugalmasan kezelni a rendszert. Kifizetni úgyis csak annyit fogsz ahány órát vezettél, ezzel nem tud átverni.
2018. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts szerintem oktatót. Én is váltottam és nem bántam meg.
2018. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi az, hogy a legrosszabb oktatót kaptad meg? Én eleve olyan suliba mentem ahol többek közül lehetett választani így ha gond lett volna tudtam volna menni a másik oktatóhoz. De erre szerencsére nem került sor.
2018. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak ez az oktató tudta garantálni, hogy ezen a nyáron betudom fejezni a jogosítványt.
2018. júl. 14. 08:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Be tudom*
2018. júl. 14. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Csal a kilométerrel? Komolyan? Ki nem szarja le?

"Szidott engem, kérdezősködött a családomról aztán azt szídta, nagyon csúnyán beszólogat..." Én már ennél az adott pontnál megfogtam volna a két kezem, jól az arcába nyomtam volna és felemeltem volna a két középső ujjam majd elkezdtem volna szidni én is a szüleit, nagyszüleit, gyerekeit és a jövőbeli unokáit is, SŐT még a kiskutyájukat is. Mégis milyen jogon sérteget téged egy szinte vadidegen oktató? Váltsál a g*cibe ha még egyszer elkezd sértegetni.

2018. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok*


Félreértés ne essék, nem megütésről beszéltem, csak simán olyan közel tenném a kezem a szeméhez amennyire csak lehet hogy biztosan lássa amit mutattok neki.


U.I.: Nekem őszintén a becsületemnél semmi se fontosabb, aztán hogy neked melyik a fontosabb a becsületed vagy hogy szeptemberre fejezed be a jogsit azt csak te tudod.

2018. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!