Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kórházban általában hogyan...

Orsica kérdése:

A kórházban általában hogyan megy a beteg felvétel?

Figyelt kérdés
Már egy ideje vannak olyan vissza térő tüneteim hogy: nem kapok rendesen levegőt mintha valami nyomást gyakorolna a mellkasom a ( de ez állatalában csak este vagy reggel), alacsony a vérnyomásom (amit most mértem az 88/57) meg néha ilyen nyomás a szivemnel (de elvileg annak nincs köze a szívemhez) a nővérem ugyan orvos de Finnországban van és onnan nem igen tud segíteni és elmennek egy orvoshoz csak nem tudom a kórházba mit hogyan kell csinálni. Előre is köszönöm a válaszokat
2018. júl. 16. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen vérnyomással csoda hogy még élsz, este alvás közben gondolom még jobban lemegy ezért érzed szrul magadat reggel is. Szoktál kávézni ? miért nem dobsz be 1-2 pohár méregerős feketét ?


Kérj előx beutalót a házitól a kórházba, aztán majd ott eligazítanak mit hogyan.

2018. júl. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem ébredéskor nem több a vérnyomásod 60-nál, csoda elnem ájulsz.*
2018. júl. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét!

A háziorvos utalhat be. Ha nem vagy képes hozzá elmenni, mmint annyira rosszul vagy, akkor kijön (ha csak lusta vagy, akkor pénzért jön ki) és beutalót ad. Akkor elkezdenek félre kezelni valamivel majd és vársz hónapokat, mire kapsz időpontot a vizsgálatokra és talán még idén nem halsz bele, de konzerv húst én ilyenkor már nem szoktam venni.

2018. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésedet olvasva már 220/110 a vérnyomásom, és ezen még a finnországi orvos nővéred sem tud segíteni.
2018. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!