Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lehetnek fájdalmasak...

Mennyire lehetnek fájdalmasak a halál előtti napok, órák?

Figyelt kérdés
Biztosan voltak már olyanok, akik haldoklóik mellett voltak az utolsó napjaikban, illetve óráikban, és látták mit élhetnek át ők. Olyan cikkeket olvastam itt a neten ezzel kapcsolatban, hogy szinte megrémültem.Légszomj, hörgés, rettenetes fájdalmak.Nem félek a haláltól, csak az odavezető úttól. Szóval, akik közelről láttak már haldokló embereket, leírnák mit tapasztaltak? Nem vagyok beteg.......de soha nem lehet tudni.........holnap már lehet az leszek.
2018. júl. 16. 16:06
 1/6 anonim válasza:
63%

Borzalmas. Persze sok függ attól, hogy milyen betegségtől van a haldoklás, de szerintem az legtöbb az fájdalmas és borzalmas. És a fájdalom mellett ott van még a tehetetlenség, a méltóság elvesztése, ami szerintem rosszabb is lehet, mint a fájdalom.


Persze a világon ezt senki nem veszi figyelembe, hogy lehet sok embernek rengeteget segítene pár nap elvesztése... Csak arra gondolnak, hogy mennyire jó, ha tovább tud élni pár napot.

2018. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
te hlye vagy? vagy többezer módon lehet meghalni. gondolod mindenki egyféle módon fog meghalni, mindenképpen hörög majd meg kínlódik? hány éves vagy/retardált? van aki egyik nap nem érez semmi elmegy aludni és csendben távozik. van aki szörnyű fájdalmak közt, igen, de csak az aki betegség miatt. ha nem akarsz úgy meghalni ne dohányozz pl. akkor a tüdőddel nem lesz bajod.
2018. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Sok függ attól, hogy milyen betegségbe hal meg valaki. Aki infarktust kap, az nem érez semmit. De egy kolléganőm tüdőrákban halt meg, nem voltak kibírhatatlan fájdalmai, reggel 9-kor még telefonon beszélt a férjével, fél óra múlva sóhajtott egyet és meghalt. A férjem szintén rákos volt, neki még morfium mellett is nagy fájdalmai voltak.

De felesleges ezen rágódni, mert nem tudhatod, és nem is befolyásolhatod,hogy mikor és hogyan halsz meg.

2018. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
örülök hogy törölték a kérdésed Álvárez drágám, puszcsi xDD
2018. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyban függ, a halal módjától, nem gondolod?
2018. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Betegseg eseten meg sok múlik azon, hogy milyen betegségről van szó és mennyire spórolnak a fájdalomcillapítóval.
2018. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!