Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért telik be hamar a tárhelyem?

Miért telik be hamar a tárhelyem?

Figyelt kérdés
J7 2017 telefonom van 16GB-os.A telomon alig van 200 kép es 5 alkalmazás letőltve,minden nap ki ürítem a tárhelyet es a sajat fájlokban is ki törlök minden felesleges adatot ezáltam kb 2GB szabadúl fel de a hét végère kezdhetem előlről mert hamar be telik a tárhely és nem tudom miért.

2018. júl. 16. 18:06
 1/2 Dominik Tarcsay ***** válasza:

Sok alkalmazás adatokat rögzít, hogy megnyitáskor gyorsabban töltsenek be. Így tudod törölni a gyorsítótárat:


BEÁLLÍTÁSOK > ALKALMAZÁSOK > /ALKALMAZÁS-NEVE/ > TÁRHELY > GYORSÍTÓTÁR TÖRLÉSE


Sok alkalmazás többszáz megabájtot menthet a gyorsítótárba, ami összeadva könnyedén megtöltheti azt a 16GB-ot.


Ajánlom, hogy a képeidet és videóidat töltsd fel a Google Fotók alkalmazásba, ahol 2TB-ig (2000GB-ig) ingyenes feltölthetsz mindent, ezzel sok helyet felszabadítva a telefonodról.

2018. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dominik Tarcsay ***** válasza:
ingyenesen*
2018. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!